Предмет: Физика, автор: anetttaa

з яким максимальним прискоренням рухається електрон у електричному полі напруженість якого становить 5кH\КЛ

Ответы

Автор ответа: vvbarashovsky
8

дано E=5000 Н\Кл     a- ?


a=F\m=Ee\m=5*1000*1,6*10^-19\9,1*10^-31=0,88*10^15 м\с2

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: artemk133856