Предмет: Химия, автор: ЕйнштейнАльберт

1.Визначте масову частку елемента галогену в речовині у % формула якої NaClO3.
2.Укажіть родину елементів до якої належить елемент із відносною атомною масою 23 А.Лужні Б. Інертні В.Галогени . Г Лужноземельні

Ответы

Автор ответа: Сніжочок
7
Mr(NaClO3)=23+35.5+16*3=106.5
W(Cl)=
 \frac{35.5}{106.5} \times 100\% = 33\%
2) 23=Na, це лужний метал 1 групи 3 періода. А
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: shtengauerk
Предмет: Английский язык, автор: dianaura1712