Предмет: Химия, автор: kuzeevavera

Хiмiчна сполука - газ, що мiстить Карбон (масова частка 85,6%) i Гiдроген (14,3%). Зразок цiэи сполуки масою 5,25 г займаэ об`эм 2,8 л (н.у.) Визначити структурну формулу цього газу, якщо вiдомо, що вiн знебарвлюэ бромну воду

Ответы

Автор ответа: informatikschop22sei
0

W(С)= 85,6%

W(Н)= 14,3%

СхНу

2,8 л (СхНу)важить  —5,25 г

22,4 л-------------------- –  х г(молярна маса)

х=42 г/моль

W(С)=х*Аг(С) / М (СхНу)

0,856=х*12/42,   х=3

W(Н)=у*Аг(Н) / М (СхНу)

0,143=у*1/42,    у=6

С3Н6 пропен, Н3С-СН=СН2


Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: alinurmusa2012kz