Предмет: Химия, автор: Кукуся432

під час гідролізу 48 г алюміній карбіду утворюється газ із практичним виходом 80%. Знайти об'єм цього газу.

Ответы

Автор ответа: Potassium
1
Al4C3 + 12H2O = 4Al(OH)3 + 3CH4

48/144 = x/67.2

x = (48*67.2)/144 = 22.4 л ( теор )

ŋ(CH4) = 80% ==> V(CH4) = (22.4/100)*80 = 17.92 л
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: zajnagulsoltanova
Предмет: Алгебра, автор: artembudnikov403
Предмет: Химия, автор: sasapoznakov24