Предмет: Химия,
автор: votsupok80
визначити обєм CO2 що утвориться при взаємодії 100г калій карбонату із хлоридною кислотою (за н.у.)
Ответы
Автор ответа:
2
100 г Х л
K2CO3 + 2HCl = 2KCl + CO2 + H2O
n=1 моль n=1 моль
М = 138 г/моль Vm=22,4 л/моль
m=138 г V = 22,4 л
100 г К2СО3 - Х л СО2
138 г К2СО3 - 22,4 л СО2
V(CO2)= 100 * 22,4 / 138 =16,2 л
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: sofagrigoreva16
Предмет: История,
автор: bot01
Предмет: Биология,
автор: Jooosi
Предмет: Алгебра,
автор: adel114