Предмет: Физика, автор: ira766533

стрілу випустили з лука вертикально вгору зі швидкістю 10 м/с .Відомо що через 2 с вона вже падала вниз тією самою швидкістю.Визначте максимальну висоту польоту шлях і переміщення стріли протягом цих 2 с .Пжжжж,помогитеееее

Ответы

Автор ответа: 380938482422
8

h(max)=100\2*10=5

S(переміщення)=10*2-10*2^2\2=0

l=2h=10

Похожие вопросы