Предмет: Математика,
автор: мауся1
до свята купили 5 кг цукерок і 8 кг печива , заплативши за всю покупку 137 грн. Скільки коштує 1 кг печива , якщо 1 кг цукерок коштує 13 грн?
Ответы
Автор ответа:
29
1) 13*5=65 (грн.) - стоит 5 кг конфет.
2) 137-65=72 (грн.) - стоит 8 кг печенья.
3) 72/8=9 (грн.)
Ответ: 9 грн.
2) 137-65=72 (грн.) - стоит 8 кг печенья.
3) 72/8=9 (грн.)
Ответ: 9 грн.
Автор ответа:
14
1) 13*5=65 - стоит 5 кг конфет.
2) 137-65=72 - стоит 8 кг печенья.
3) 72/8=9
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: nellyyy70
Предмет: Математика,
автор: sevinchxusinova62
Предмет: Алгебра,
автор: varsabicloud
Предмет: Математика,
автор: Юлиана4004
Предмет: Математика,
автор: kriss1414