Предмет: Химия,
автор: valera170604
розчинність натрій хлориду за температури 80 градусів становить 40 г на 100 г води. яку масу солі можна розчинити в 400 г води за тієї ж температури
Ответы
Автор ответа:
8
дано:
S₈₀·(розч.)=40г.
m(H₂O)=400г.
m(NaCl)=?
NaCl H₂O
S 40г 100г
m ₓ г 400г
40/× =100/400
×=40*400/100
×=160г.
m(NaCl)=160г
valera170604:
Дякую
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: vikasupron1
Предмет: Алгебра,
автор: sanamoeseev
Предмет: История,
автор: ник99991
Предмет: Математика,
автор: виктория121303