Предмет: Химия,
автор: blotnoy222
Масова частка C в ненасиченому вуглеводні - 85.7%,відносна густина за за воднем 21,визначте формулу газу.
Ответы
Автор ответа:
0
Молярна маса М(СхНу)= D(Н2)*М(Н2)=21*2=42 г/моль
W(Н)=100-85,7=14,3%
Находимо співвідношення кількості атомів
С:Н=85,7/12 : 14,3/1 =7,142 :14,3=1:2
Частинка має склад СН2, її молярна маса М(СН2)=12+2=14, а у нас 42, значить потрібно 42/14=3 кількість атомів збільшити в три рази і одержимо С3Н6 - пропен
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: samuray224520
Предмет: История,
автор: mashaandreeva0505
Предмет: Другие предметы,
автор: sghejsjsbdh
Предмет: Алгебра,
автор: msbagabova
Предмет: Алгебра,
автор: кракен6