Предмет: Химия, автор: ukrain20007

Вуглеводень містить у своєму складі атоми Карбону, масова частка яких ста-

новить 81,82 %, і атоми Гідрогену — 18,18 %. Виведіть молекулярну формулу

вуглеводню.

Ответы

Автор ответа: informatikschop22sei
34

w (С)=81,82%  

w(Н)=18,18%

формула  

Знаходимо  співвідношення кількості атомів n (С): n(Н)=81,82/12  : 18,18/1 =6,82 :18,18=1:2,666=3:8

Частинка має склад С3Н8, її молярна маса М(С3Н8)=12*3+8=44 г/моль  - пропан


Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: nik19786
Предмет: Алгебра, автор: Nastuha2022