Предмет: Химия,
автор: alina6988
даю 30 балів поможіть !!!!!!!!!!!!!!!!!!у 10 молях води розчинили 2 Молі Na OH яка масова частка розчиненої речовини у розчині
Ответы
Автор ответа:
1
Для того, щоб рахувати масову частку речовини в розчині треба все перевести в маси. Рахуємо масу води
m(H₂O) = n(H₂O) * M(H₂O) = 10 * 18 = 180 г
Рахуємо масу гідроксиду натрію
m(NaOH) = n(NaOH) * M(NaOH) = 2 * 40 = 80 г
Маса розчину буде: 80 г + 180 г = 260 г
Ну і рахуємо масову частку
w(NaOH) = m(NaOH) / m(розчину) = 80 / 260 = 0.3077 або 30.77%
alina6988:
Дякую
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: mariahuzahmetova6
Предмет: Математика,
автор: ArtemZydin
Предмет: Русский язык,
автор: parsival3
Предмет: Химия,
автор: alina2001253545
Предмет: Математика,
автор: карен34