Предмет: Химия,
автор: lizatreubpp
Яка масса калій гідрооксиду міститься в 60г розчину,якщо массова частка лугу в ньому дорівнює 0,02
Ответы
Автор ответа:
9
m р-ра =60г
WКOH=0,2
m(КOH)=?
РЕШЕНИЕ
W=mраств.в-ва КОН/m р-ра
m(KOH) =w*mр-ра= 0,2*60=12г
Ответ.12г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Neznayka00000
Предмет: Українська мова,
автор: anhelina619
Предмет: История,
автор: alinayonyk540
Предмет: Математика,
автор: trololofx
Предмет: Математика,
автор: мария1228