Предмет: Химия,
автор: RASSPUTIN
17.137
У результаті спалювання 18 г невідомо вуглеводню одержали 26,88 л CO2. Відомо, що маса 5,33 л цього вуглеводню дорівнює 7,14 г. Знайти молекулярну формулу вуглеводню.
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
6
дано
m(CxHy) = 18g
V(CO2) = 26.88 g
V1(CxHy) = 5.33 L
m1(CxHy) = 7.14 g
---------------------------
CxHy-?
n(C) = n(CO2) = V(CO2) / Vm = 26.88 / 22.4 = 1.2 mol
M(C) = 12 g/mol
m(C) = n(C) * M(C) = 1.2 * 12 = 14.4 g
m(H) = m(CxHy) - m(C) = 18 - 14.4 = 3.6 g
M(H) = 1 g/mol
n(H) = m(H) / M(H) = 3.6 / 1 = 3.6 mol
n(C) : n(H) = 1.2 : 3.6 = 1:3 = 2:6
C2H6
ответ ЭТАН
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Обществознание,
автор: xigzk
Предмет: Математика,
автор: sergeykozlov411
Предмет: Физика,
автор: nastya82001
Предмет: Физика,
автор: kristina067