Предмет: Физика,
автор: lonalisa149peexpy
Коли куля масою 2 кг отримала кількість теплоти 6,9 кДж, ії температура збільшилася від 30 до 45 градусів. Визнаєте потому теплоємність матеріалу куль. З чого вона може бути виготовлена?
Ответы
Автор ответа:
87
m=2 кг Q=6900 Дж Δt=45-30=15° с=?
===
Q=c*m*Δt
c=Q/(m*Δt)=6900/(2*15)=230 Дж/(кг*С)
============================
Аноним:
с=230 Дж/(кг*гр.С) у олова (из таблицы удел. теплоемкостей разных веществ).
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: nastyashuiskai
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: yana2009arkh
Предмет: Английский язык,
автор: zobirovanafia
Предмет: Литература,
автор: Solovei770
Предмет: Математика,
автор: КоролеваКрасоты2004