Предмет: Физика,
автор: NekitYalov
За скільки часу поїзд довжиною 150 метрів проїде міст довжиною 850 метрі якщо швидкість поїзда 72 ким за год
Ответы
Автор ответа:
14
L1=150 м L2=850 м v=20 м/с t=?
===
s=(L1+L2)
t=s/v=(L1+L2)/v=(150+850)/20=50 c
==============================
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: tencernobylastalker0
Предмет: Русский язык,
автор: aajko340
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Lhjg