Предмет: Химия,
автор: mari8971
Fe2(SO4)3 знайти масову частку речовини
Ответы
Автор ответа:
37
Mr (Fe2(SO4)3) = 56*2 + 32*3 + 16*12 = 400
w (Fe) = 112/400*100% = 28%
w (S) = 96/400*100% = 24%
w (O) = 192/400*100% = 48%
w (Fe) = 112/400*100% = 28%
w (S) = 96/400*100% = 24%
w (O) = 192/400*100% = 48%
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: olgatatarinceva1983
Предмет: ОБЖ,
автор: kseniashashinaigorev
Предмет: Математика,
автор: kebhdnej
Предмет: Физика,
автор: MirzM
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним