Предмет: Физика, автор: spritemax11

В однорідному електричному полі електрон рухаеться з прискоренням 3.2*10^13 м/с^2. Визначити напруженність поля якщо маса електрона 9.1*10^-31

Ответы

Автор ответа: fatt52
32

a=3.2*10^13 м/с²    m=9.1*10^-31 кг    q=1.6*10^-19 Кл     E=?

===

E=F/q=m*a/q=9.1*10^-31*3.2*10^13/(1.6*10^-19)=182 В/м

==========================================


spritemax11: Внимание, Ошибка: маса не ^-13 а просто ^13
fatt52: Исправил....
Автор ответа: bogdansultanov01
7

a=3.2*10^13 м/с²    m=9.1*10^-31 кг    q=1.6*10^-19 Кл     E=?

===

E=F/q=m*a/q=9.1*10^-31*3.2*10^13/(1.6*10^-19)=182 В/м

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: WHiTeDraGoN7
Предмет: Математика, автор: Аннушка20100
Предмет: Литература, автор: Rayan2004