Предмет: Физика, автор: maria1562

Два резистори опорами 5 Ом і 15 Ом,з'єднані послідовно,приєднали до джерела струму,напруга на затискачах якого становить 20 В.Скільки теплоти виділиться в обох резисторах за 25 с ?

Ответы

Автор ответа: vladkarp900
47

R=R1+R2; R=15+5=20

Q=I^2Rt; I=U/R; I=20/20 = 1;

Q=1^2*20*25=500 Дж


maria1562: Спасибо
Похожие вопросы