Предмет: Химия, автор: cuatro355

хімія 10 клас
обчисліть масу етанолу, який вступить в реакцію з натрієм, якщо при цьому виділиться водень об'ємом 56 мл

Приложения:

Ответы

Автор ответа: Alexei78
1

дано

V(H2) = 56 mL = 0.056 L

------------------------------------

m(C2H5OH)-?

2C2H5OH+2Na-->2C2H5ONa+H2

n(H2) = V(H2) / Vm = 0.056  / 22.4 = 0.0025 mol

2n(C2H5OH) = n(H2)

n(C2H5OH) = 2*0.0025 = 0.005 mol

M(C2H5OH) = 46 g/mol

m(C2H5OH) = n*M = 0.005 * 46 = 0.23 g

ответ 0.23 г


cuatro355: <3
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: ctepactepa00
Предмет: Алгебра, автор: Zephyruszxc
Предмет: Английский язык, автор: sergemyatchin1