Предмет: Химия,
автор: Вика161616
Обчисліть Об"єм етану та кисню(н.у) що вступають в реакцію горіння якщо утворився СО2(карбон(4)оксид об'єму 134,4 л.
Ответы
Автор ответа:
8
х л у л 134,4 л
2C2H6+7O2=4CO2+6H2O
2 7 4
х=2*134,4/4=67,2 л
у=7*134,4/4=235,2 л
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: lidiatroskina6
Предмет: Алгебра,
автор: bubusarakonushova
Предмет: Математика,
автор: aruzhanbegenova009
Предмет: Математика,
автор: xdrik2004
Предмет: Литература,
автор: alena25072006