Предмет: Химия,
автор: Kidt
Яку масу натрію потрібно взяти що в ньому було стільки атомів скільки є у сірці 8грам
Ответы
Автор ответа:
2
m(S) = 32 g
n(S) = 8/32 = 0.25 моль
N(S) = 0.25 * 6.02 * 10²³ = 1.505 * 10²³ атомiв
N(Na) = 1.505 * 10²³
n(Na) = 1.505 * 10²³/6.02 * 10²³ = 0.25 моль
m(Na) = 0.25 * 23 = 5.75 грам
n(S) = 8/32 = 0.25 моль
N(S) = 0.25 * 6.02 * 10²³ = 1.505 * 10²³ атомiв
N(Na) = 1.505 * 10²³
n(Na) = 1.505 * 10²³/6.02 * 10²³ = 0.25 моль
m(Na) = 0.25 * 23 = 5.75 грам
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: galinaqwert003
Предмет: Українська література,
автор: ilovemitski38
Предмет: Математика,
автор: kazarangevork98
Предмет: Алгебра,
автор: vovabut2016
Предмет: Химия,
автор: ainurzhaksybayeva