Предмет: Химия,
автор: dara844
Допоможіть!!! У воді масою 320 г розчинили сіль масою 45 г. Яка масова частка розчиної речовини?
Ответы
Автор ответа:
1
Дано: m(H₂O) = 320 г
m(соль) = 45 г
Найти: ω - ?
1) Находим массу раствора:
m(p-p) = m(H₂O) + m(соль) = 320 + 45 = 365 г
2) Массовую долю раствора вычисляют по формуле:
ω = m(соль) / m(р-р) = 45/365 = 0,1233 (или 12,33%)
Ответ: 12,33%
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: versachexdior
Предмет: Литература,
автор: sonyakononchenko
Предмет: Биология,
автор: marinaokateva83
Предмет: Математика,
автор: glebvin
Предмет: Биология,
автор: alexmeschkcow