Предмет: Химия,
автор: sorokabiloboka1998
Маса вуглекислого газу, утвореного внаслідок спалювання вуглеводню виявилась в 3,07 разу більшою за масу спаленого вуглеводню. Визначте формулу вуглеводню та його молярну масу.
Хелп
Ответы
Автор ответа:
4
m – маса вуглеводню, 3,07* m- маса СО2
СхНу + О2=хСО2 +у/2Н2О
m(С) в СхНу= m(С )в СО2
М (СхНу) =12х+у, М(СО2)=44 г/моль
m(С) в СхНу= m(СхНу)*х*12/(12х+у)
m(С)в СО2=3,07* m(СхНу)*12/44
m(СхНу)*х*12/(12х+у)= 3,07* m(СхНу)*12/44
m(СхНу)*х*12/(12х+у)=0,837 m(СхНу)
12х m=10,047 х m+0,837у m
у=2,334 х, умова для у (у≤ 2х+2)
х=6. у=14, С6Н14, М=12*6+14=86 г/моль
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: om792629
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: Milbest
Предмет: Химия,
автор: maxim432234
Предмет: Математика,
автор: Аноним