Предмет: Физика,
автор: kartonkafg
Визначте відстань між двома однаковими точковими зарядами величина яких 9 нанокулонів,якщо сила взаємодії між ними 72Н
Помогите пж
Ответы
Автор ответа:
0
F=k*q1*q2/r^2 ---> r^2=k*q1*q2/F ---> r= √9*10^9*9*10^-9*9*10^-9/72= 0.00010062305 (м.)
Автор ответа:
1
По закону Кулона:
F = k·q₁·q₂/r²
Поскольку заряды ОДИНАКОВЫЕ, то перепишем закон в виде:
F = k·q²/r²
Отсюда:
r = q·√ (k/F)
r = 9·10⁻⁹·√ (9·10⁹/72) ≈ 0,0001 м или 0,1 мм
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: maximilianmajarowski
Предмет: Литература,
автор: milashkagirl967
Предмет: Литература,
автор: alinaaaaaw0
Предмет: Математика,
автор: 17091277
Предмет: Математика,
автор: kuntuarova1987