Предмет: Физика, автор: samchenkoo

За допомогою копра металевий тягар масою 800 кг підняли на 6 м, а потім дали йому вільно впасти. Внаслідок удару металевого тягаря об верхній кінець палі вона заглибилася в грунт на 30 см. Визначити силу опору грунту.


ВикаБач: F*0.3 = 800*6*g

Ответы

Автор ответа: tana20101997
4

Потенциальная энергия m*g*h идет на совершение работы F*S

m*g*h=F*S F=m*g*h/S=800*10*6/0,3=16*10^4 H

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: geyhawer
Предмет: Қазақ тiлi, автор: cutiekitty66
Предмет: Геометрия, автор: masasalak44
Предмет: Математика, автор: Аноним