Предмет: Физика, автор: Аноним

Автомобіль маса якого 2т рухається по колу зі швидкістю 54км год. знайдіть модуль зміни імпульсу автомобіля за час проходження однієї чверті кола.

Ответы

Автор ответа: ruslank1460
4

розв'язок задачі у вкладенні

Приложения:

ruslank1460: Ошибся в расчётах должно быть приблизительно 42 * 10^3
ruslank1460: отправьте на исправление
Автор ответа: vvbarashovsky
5

дано V=54 км\ч=15 м\с m=2000 кг t=T\4 ΔP- ?

ΔP=√2P²=mV*√2=2000*15*1.413=42390 кг*м\с

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: aapovaradmila76
Предмет: Алгебра, автор: Strelok57
Предмет: Математика, автор: катямамытова