Предмет: Химия,
автор: sonya199916
Обчисли масову частку хімічного елемента у його вищому оксиді,якщо елемент розміщений у головній підгрупі 4 групи другого періоду
Ответы
Автор ответа:
3
M(CO2) = 44 г/моль
M(C) = 12 г/моль
W(C) = (12/44)*100% = 27.27%
M(C) = 12 г/моль
W(C) = (12/44)*100% = 27.27%
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: diorahmataliev8961
Предмет: Русский язык,
автор: filonovak23
Предмет: Информатика,
автор: runtere9079
Предмет: Биология,
автор: armaxi