Предмет: Физика, автор: vpamelina

визначити шлях, подоланий тілом, що вільно падає за 4 с. Початкова швидкість = 0

Ответы

Автор ответа: snow99
0

При расчете g округлим до 10:

S = gt²/2 = 10*4²/2 = 160/2 = 80 (м)


vpamelina: 80 ответ неверный
snow99: А есть верный?
Автор ответа: Аноним
0

Дано:

 t = 3 с

 v_{0} = 0

 g = 10 м/с²

==================

Знайти:  s - ?

==================

Розв'язання. Якщо тіло вільно падає з відомими початковою швидкістю й часом, тоді шлях розраховується за формулою:

 s = v_{0}t + \frac{gt^{2}}{2}

Цю форму запису можна спростити, знаючи, що початкова швидкість дорівнює нулю:

 \boxed{s = \frac{gt^{2}}{2}}

Визначемо значення шуканої величини:

 s = \frac{10 \cdotp 4^{2}}{2} = \frac{160}{2} = 80    м

Відповідь: вільно падаючи тіло подолало шлях у 80 м за 4 с.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: kraverska