Предмет: Физика,
автор: dota2isrealgame
Допоможіть. Дякую.) 184,193.
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
№ 184. Оскільки прискорення напрямлене вгору, то вага космонавта обчислюється за формулою Р₁ = m(g + a) = 80(10 + 20) = 2400 Н. Нормальна вага Р₂ = mg = 80·10 = 800 Н. Перевантаження Р₁/Р₂ = 2400/800 = 3.
№ 193 Оскільки вага виникає під час деформації тіла силою пружності вертикального підвісу або реакції горизонтальної опори та силою тяжіння, то під час польоту такої деформації не виникає, тому під час всього польоту тіло знаходиться в стані невагомості. правильна відповідь г).
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: artort2
Предмет: Алгебра,
автор: tolya49
Предмет: Физика,
автор: adelital
Предмет: Математика,
автор: Marsik17
Предмет: Математика,
автор: Vikusha1209348756