Предмет: Физика,
автор: Jfjdjnn4774
По горизонтальному провіднику довжиною l = 20 см і масою m = 2 г тече струм І = 5 А. Визначте магнітну індукцію магнітного поля, в яке потрібно помістити провідник,щоб він висів і не падав.
Ответы
Автор ответа:
19
Оскільки провідник зависає, то це можливо тільки за умови, що сила тяжіння урівнюється силою Ампера, що спрямована вгору. Звідси маємо рівність mg = BIΔl;
B = (mg)/(IΔl) = (0,002·10)/(5·0,2) = 0,02 Тл.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: tomakosenko8007
Предмет: Русский язык,
автор: mininedzi05
Предмет: Русский язык,
автор: gulfaragulya
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: пнитен