Предмет: Химия, автор: alezandrzel

спалили сірку масою 3,2 г .Утворений оксид розчинили у воді. Яка маса натрій гідроксиду провзаємодіє з утвореним розчином

Ответы

Автор ответа: mrvladimir2
38

Дано:

m(S) = 3.2 r

Знайти:

m(NaOH)-?

Складаємо рівняння реакцій щодо умов задачи:

S + O2 = SO2 (1)

SO2 + H2O = H2SO3 (2)

H2SO3 + 2NaOH = Na2SO3 + 2H2O (3)

n(S) = m(S)/M(S) = 3,2 г/32 г/моль = 0,1 моль

Проаналізувавши три рівняння реакцій, можно зробити наступний висновок, що n(NaOH) = 2n(S)

n(NaOH) = 2*0,1 моль = 0,2 моль

m(NaOH) = n(NaOH)*M(NaOH) = 0,2 моль*40 г/моль = 8 г

Відповідь: 8 г

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: polubok1703