Предмет: Физика, автор: Jfjdjnn4774

В однорідному магнітному полі з індукцією 0,8 Тл на прямий провідник зі струмом 30 А, довжина активної частини якого 10 см, діє сила 1,5 Н. Під яким кутом до вектора індукції розміщений провідник?

Ответы

Автор ответа: ruslank1460
104

На провідник із струмом діє сила ампера F = B·I·ΔL·sinα; sinα = F/(B·I·ΔL) = 1,5/(0,8·30·0,1) = 15/24 = 5/8; α = arcsin(5/8)≈38,7°

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: ajk57