Предмет: Физика, автор: nina150696

У балоні міститься 10 кг газу за тиску 10 МПа. Знайти яку масу газу взяли з балона, якщо кінцевий тиск став дорівнювати 2,5 МПа. Температуру газу вважати сталою.

Ответы

Автор ответа: ruslank1460
14

 P_{1} V=\frac{m_{1}}{M} RT ; P_{2} V=\frac{m_{2}}{M} RT; <br />\frac{P_{1}}{P_{2}} =\frac{m_{1}}{m_{2}} ;  m_{2}=\frac{P_{2}m_{1}}{P_{1}}=\frac{2,5*10}{10}=2,5; m_{1}-m_{2}=10-2,5=7,5

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: katerinabulava50