Предмет: Физика, автор: Jfjdjnn4774

Визначте силу, що діє на провідник довжиною 10 см зі струмом 0,2 А, розміщений під кутом 45 градусів до ліній однорідного поля з індукцією 8 мТл.

Ответы

Автор ответа: DedStar
45

Дано:

L = 10 см = 0,10 м

I = 0,2 A

α = 45°

В = 8 мТл = 0,008 Тл

_________

F - ?


На проводник с током в магнитном поле действует сила Ампера:

F = B·I·L·sin α

F = 0,008·0,2·0,10·(√2 / 2) ≈ 0,11 мН


Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: vaniapashkevichus