Предмет: Физика, автор: yrchenko13kek

першу половину шляху автомобіль рухався зі швидкістю 72 км/год, а другу половину шляху-зі швидкістю 36 км/год. визначити середню швидкість руху автомобіля

Ответы

Автор ответа: Аноним
14

72 км/ч=72*1000 м/3600 с=20 м/с;

36 км/ч=10 м/с.

Vcp=весь путь/все время.

t1=0,5S/20=S/40

t2=0,5S/10=S/20

t=t1+t2=S(1/40+1/20)=S*3/40;

Vcp=S/t=S/(S*3/40)=40/3=13 1/3 м/с - это ответ.



Аноним: легче сложить....
Аноним: 40/3 м/с=(40*36)/(3*10)=4*12=48 км/ч))
tana2552: Помогите пожалуйста с https://znanija.com/task/29343239
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: natalazagorodnaa305
Предмет: Математика, автор: ppophhfger