Предмет: Химия, автор: Anonim1234567899

Суміш карбон(IV) оксиду, карбон(IІ) оксиду і кисню займала об’єм 50 мл (н.у.). Після спалювання і приведення до нормальних умов суміш не містила кисню і карбон(IІ) оксиду, а її об’єм дорівнював 42 мл. Знайдіть об’ємну частку карбон(IV) оксиду у вихідній суміші.

Ответы

Автор ответа: informatikschop22sei
3

Горіти буде СО

2СО+О2=2СО2, по рівнянню видно, що зменшення об’єму відбулось за рахунок кисню, значить його було 8 мл, або можна скласти рівняння на знаходження зменшення об’єму, позначивши через х об’єм СО

2х+х-2х=8, х=8 ,Об’єм СО був 8*2=16 мл,

Об’єм О2=8 мл

Об’єм СО2=50-16-8=26 мл

φСО2=26/50=0,52*100%=52%


Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: amirlanalibaev228