Предмет: Физика,
автор: Zasov
Поїзд почав гальмувати за швидкості руху 15 м/с, не доїхавши до зупинки 200 м. Маса поїзда 2000 т. , під час гальмування діє сила тертя 2 МН. На якій відстані від зупинки перебував потяг через 10с після початку гальмування? Через 30? (100, 87.5м)
Ответы
Автор ответа:
2
Дано: Vo=15 м/с; V=0; S1=200 м; m=2 000 000 кг; Fтр=2 000 000 Н; S2; S3-?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Fтр=ma; a=F/m=2 000 000 H/2 000 000 кг=1 м/с^2
S=(V^2-Vo^2)/(-2a)=(0-225)/(-2)=112,5 м - тормозной путь.
200-112,5=87,5м - расстояние до остановки.
S2=Vot-at^2/2=15*10-1*100/2=150-50=100 м. За 10 с. Расстояние до
остановки=200-100=100 м.
Ехать 30 с поезд не может. Он останавливается гораздо раньше.
Аноним:
Спасибо тебе за оценку))
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: mensuwuvw7
Предмет: Геометрия,
автор: warthunder72138
Предмет: Литература,
автор: glazik398
Предмет: Математика,
автор: Rеchnung
Предмет: Физика,
автор: КеллиГрейс