Предмет: Химия,
автор: Verona2003q
Скільки атомів міститься в 0,5 моль кальцію?
Ответы
Автор ответа:
5
n = N/Na
N = n * Na = 0,5 * 6,02 * 10^23 = 3,01 * 10^23
N = n * Na = 0,5 * 6,02 * 10^23 = 3,01 * 10^23
Автор ответа:
8
N= n*N(A) = 0,5 моль*6,02*10²³ моль⁻¹ = 3,01*10²³ атомов
...........................................................................................................
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: juliette23200594
Предмет: Геометрия,
автор: pavelkovalevskij49
Предмет: Математика,
автор: ulaankina11
Предмет: Алгебра,
автор: 1999Анастасия111