Предмет: Физика, автор: poil123qwerty

Автобус проїхав першу третину шляху зі швидкістю 90 км /год , другу третину - 70 км / год , останню третину 75 км / год . Визначте середню швидкість руху автобуса

Ответы

Автор ответа: DedStar
7

Пусть S - весь путь.


Первый участок:

t₁ = S / (3·V₁) = S / (3·90) = S / 270 c


Второй участок:

t₂ = S / (3·V₂) = S / (3·70) = S / 210 c


Третий участок:

t₃ = S / (3·V₃) = S / (3·75) = S / 225 c


Общее время:

t = t₁ + t₂ + t₃ = S/270 + S/210 + S / 225 = S·(1/270+1/210+1/225) ≈ 0,013·S c


Средняя скорость:

Vcp = S / t = S / (0,013·S) = 1 / 0,013 ≈ 77 км/ч


Похожие вопросы