Предмет: Физика,
автор: Аноним
Сила струму змінюється за законом і= 2 sin 628 t.Визначити амплітудне значення сили струму,період і частоту. ПОжплуста ОЧень СРОчно!!!
Ответы
Автор ответа:
10
Амплитуда Im=2A, omega=2πf=628, f=100Hz, T=1/f=0.01 c
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: vika0289111
Предмет: Русский язык,
автор: itztypiza
Предмет: Математика,
автор: лиза1077
Предмет: Математика,
автор: VenaSmerty11