Предмет: Физика,
автор: slavichok00
конденсатор ємністшю C=394 мкФ і котушку з активним опором R=50 Ом та індуктивністю L=29,8 мГ з‘єднано послідовно. Визначити повний опір кола при частоті f=50Гц
Ответы
Автор ответа:
1
1)
Сопротивление катушки:
RL = ω*L = 2π*f*L = 2*3,14*50*29,8*10⁻³ ≈ 9,4 Ом
2)
Сопротивление конденсатора:
Rс = 1 / (ω*С) = 1 / (2π*f*С) = 1 / (2*3,14*50*394*10⁻⁶ ≈ 8,1 Ом
3)
Полное сопротивление:
Z = √ (R² + (RL - Rc)²) = √ ( 50² + (9,4 - 8,1)²) ≈ 50 Ом
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: lfgtpefo
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: donskovnikolaj6
Предмет: История,
автор: angelinochka1910
Предмет: Математика,
автор: армегедроид