Предмет: Физика, автор: adelinkamanzha

Автомобіль масою 3 т стоїть на горизонтальній поверхні. Визначте силу тяжіння, яка діє на нього, та порівняйте з вагою :
А) 29,2 кН вага меньша від сили тяжіння
Б) 29,2 кН вага більша від сили тяжіння
В) 29,4 кН вага дорінює силі тяжіння
Г) 29,8 кН вага дорінює силі тяжіння

Ответы

Автор ответа: Dedagenn
12
Сила тяжести равна весу P=mg=3000*9.81=29430 Н= 29.4 кН -ответ В

adelinkamanzha: Спасибо большое)))
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: theytellme0iamgod