Предмет: Химия,
автор: Аноним
Срочно надо!!!!!Заранее спасибо!!!!!!
При взаємодії одноатомного спирту масою 12,8 г з достатньою кількістю натрію утворився водень об’ємом 4,48 л (н. у.). Встановіть молекулярну формулу
спирту.
Ответы
Автор ответа:
0
M/11.2 = 12.8/4.48
M = (11.2*12.8)/4.48 = 32 г/моль
CnH2n+1OH = 32
14n + 18 = 32
14n = 14
n = 1.
CH3OH — метанол.
M = (11.2*12.8)/4.48 = 32 г/моль
CnH2n+1OH = 32
14n + 18 = 32
14n = 14
n = 1.
CH3OH — метанол.
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: roma20042007
Предмет: Английский язык,
автор: aishaazn09
Предмет: Английский язык,
автор: nazlybeketaeva618
Предмет: Физика,
автор: 1368384
Предмет: Алгебра,
автор: Julia123512