Предмет: Химия,
автор: drukaroslav
При спалюванні речовини,масою 2,3 г,утворилося 4,4 г вуглекислого газу та 2,7г води.Знайдіть формулу сполуки,якщо її відносна густина по повітрю складає 1,59 г.Очень срочно ребят помогите!!!!
Ответы
Автор ответа:
3
Позначимо цю речовину за R.
DR(29) = 1.59 ==> MR = 1.59 * 29 = 46 г/моль
CO2 ==> C
4.4/44 = x/12
x = 1.2 г (С)
H2O ==> 2H
2.7/18 = y/2
y = 0.3 г (Н)
1.2 + 0.3 = 1.5;
1.5 ≠ 2.3, звідси висновок, що в речовині був третій елемент — Оксиген. Знайдемо його массу:
2.3 - 1.5 = 0.8 г
CxHyOz
12x = 1.2
y = 0.3
16z = 0.8
x = 0.1
y = 0.3
z = 0.05
C0.1H0.3O0.05 | x20
C2H6O — диметиловий етер або етанол ( залежить від будови ).
DR(29) = 1.59 ==> MR = 1.59 * 29 = 46 г/моль
CO2 ==> C
4.4/44 = x/12
x = 1.2 г (С)
H2O ==> 2H
2.7/18 = y/2
y = 0.3 г (Н)
1.2 + 0.3 = 1.5;
1.5 ≠ 2.3, звідси висновок, що в речовині був третій елемент — Оксиген. Знайдемо його массу:
2.3 - 1.5 = 0.8 г
CxHyOz
12x = 1.2
y = 0.3
16z = 0.8
x = 0.1
y = 0.3
z = 0.05
C0.1H0.3O0.05 | x20
C2H6O — диметиловий етер або етанол ( залежить від будови ).
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: nikitapchela2010
Предмет: География,
автор: atubrinavaleria
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: lenaklimowa200
Предмет: Информатика,
автор: ndzaharchuk