Предмет: Физика,
автор: gdfgcdsg
під час електролізу води через ванну протягом 20 хвилин проходить електричний струм 10 А. яка температуравиділеного кисню,якщо його обєм 0,5 л під тиском 200 кПа?
Ответы
Автор ответа:
10
із рівняння pV=mRT/M знаходимо температуру T=pVM/mR із закону Фарадея визначимо масу m=kIt, де t - час в секундах , а k електрохімічний еквівалент кисню (табличне значення 0,00000829 кг/Кл) підставивши числові значення отримаємо масу 0,09948 кг.
Т= 200000Па×0,0005м³×0,032 кг/моль/0,09948 кг 8,31 Дж/моль К = 3,87К
Т= 200000Па×0,0005м³×0,032 кг/моль/0,09948 кг 8,31 Дж/моль К = 3,87К
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: amina02072010
Предмет: Русский язык,
автор: raulibragimov2011
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Lera12345671111
Предмет: История,
автор: Танюшакап