Предмет: Физика,
автор: ganstar77pamo6o
Яку потужність споживає двигун лебідки керамічного цеху підіймаючи вантаж масою 1.2 т зі швідкістю 0.4м/с.Аизначте силу струму якщо напруга 220 Вт а ККД двигуна = 92%
Ответы
Автор ответа:
3
ккд=Ркор/Рпов
Ркор=Fv=mgv=4800Вт
Рпов=Ркор/ккд=5217,4 Вт
Рпов=IU
I=Pпов/U=23.7 A
Ркор=Fv=mgv=4800Вт
Рпов=Ркор/ккд=5217,4 Вт
Рпов=IU
I=Pпов/U=23.7 A
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: kemelhanovagulfiya
Предмет: Английский язык,
автор: rimnatiacyuiama333
Предмет: Русский язык,
автор: Retro22
Предмет: Математика,
автор: вишня21
Предмет: Математика,
автор: Елена000125