Предмет: Физика,
автор: logovskyy01
Визначити опір стального дроту довжиною 500м і площею поперечного перерізу 0,1мм в квадрате
Ответы
Автор ответа:
3
R = ρ*L/S
ρ = 0,13 Ом*мм² / м
R = 0,13*500 / 0,1 = 650 Ом
ρ = 0,13 Ом*мм² / м
R = 0,13*500 / 0,1 = 650 Ом
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: rinatabajgildina10
Предмет: Математика,
автор: top4ik3517
Предмет: История,
автор: darinkabebra
Предмет: Математика,
автор: Кошка22337
Предмет: Математика,
автор: kondlin228