Предмет: Химия,
автор: fgcfcf
Задача. Скільки повітря потрібно для спалюваня пропану взятого в кількості 15л
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
V(C3H8)=15 л
Найти:
V(возд)-?
С3Н8 + 5О2 = 3СО2 + 4H2O
V(O2) = 15 л*5 = 75 л
V(возд) = 75 л/0,21 = 357 л
Ответ: 357 л
V(C3H8)=15 л
Найти:
V(возд)-?
С3Н8 + 5О2 = 3СО2 + 4H2O
V(O2) = 15 л*5 = 75 л
V(возд) = 75 л/0,21 = 357 л
Ответ: 357 л
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: millllll14
Предмет: Физика,
автор: masha01021
Предмет: История,
автор: nastaseliverstova92
Предмет: Математика,
автор: NikaNet8765
Предмет: Математика,
автор: Аноним