Предмет: Физика, автор: Микиточкаапп

З якою циклічною частотою відбувається електромагнітні коливання ,період яких становить 6,28*10^-6 с????????Памагітє!Helppp!!!!!!!!!$$$$$$$____

Ответы

Автор ответа: DedStar
0
ω = 2π / T

ω = 6,28 / (6,28*10⁻⁶) = 1*10⁶ рад/с


Микиточкаапп: та я то сам то знайшов , допоможи там інше зробити з 7 ,
Микиточкаапп: я там кинув
Микиточкаапп: братан поможи
Микиточкаапп: Друг допоможи
Похожие вопросы