Предмет: Физика,
автор: danworld5785
Вхідний контур радіоприймача складається з котушки індуктивністю 2мГн і плоского слюдяного конденсатора з площею пластин 10 см^2 і відстанню між пластинами 2 мм. На яку довжину хвилі настроєно радіоприймач? Пожалуйста скоро экзамен, а я не знаю как решить!!!
Ответы
Автор ответа:
15
λ=?
ε=6 - діелектрична проникність слюди
ε₀=8.85*10⁻¹² - електрична стала
d=2 мм L=2мГн S=10 см²=10⁻³ м²
C=ε₀*ε*S/d=26.55*10⁻¹² Ф
T=2π√L*C=144.7*10⁻⁸ с
λ=с*T=434 м
ε=6 - діелектрична проникність слюди
ε₀=8.85*10⁻¹² - електрична стала
d=2 мм L=2мГн S=10 см²=10⁻³ м²
C=ε₀*ε*S/d=26.55*10⁻¹² Ф
T=2π√L*C=144.7*10⁻⁸ с
λ=с*T=434 м
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: nastyanastya220621
Предмет: История,
автор: sasha439231
Предмет: История,
автор: Amogus1577
Предмет: Математика,
автор: рустам120
Предмет: Математика,
автор: Koimbetovadaiana